Mūsu publiskās aktivitātes

-Another Travel Guide Rīga 2009

Esam iekļauti prestižajā „citādās ceļošanas” apskatā, kurā ārzemniekiem tiek piedāvāts iepazīties ar netradicionālām Rīgas vietām, kas pievelk ar savu īpašo auru.

(skatīt www.anothertravelguide.com : ZIRGZANDALES HORSEBACK RIDING, 277. lpp.)

 

-Televīzijas seriāls „Ugunsgrēks”

Pāris sezonas mūsu stallī tika filmētas nacionālās „hamaleonu rotaļas”- seriāls „Ugunsgrēks”. Filmēšanas laikā ar zirgiem visvairāk satuvinājās visu dzīvnieku draugs Mārtiņš Freimanis. Īpašas attiecības viņiem izveidojās ar Amazoni. Diemžēl mūsu stallī notika arī Mārtiņa pēdējā publiskā intervija. (skatīt www.zirgam.lv Vienīgā, ko iemīlēju no sirds)

 

-palidzesim.lv

Esam sadarbojušies ar labdarības organizāciju „Palidzesim.lv”.

 

-„Dinamo” Šuplera derības

2010. gada 31. jūlijā hokeja komandas Dinamo treneris Jūlius Šuplers izpildīja zaudētajās derībās doto solījumu baltā zirgā izjāt cauri Rīgai. Baltais Juliusa zirgs bija mūsu Amazone. Zirgam šāda akcija patiesībā ir liels pārbaudījums- pūlī, troksnī saglabāt mieru un paklausīt nepieredzējušam jātniekam.

 

- reklāmas klipi

Piemāram, 2009. gadā LMT vajadzībām tika filmēts reklāmas klips, kampaņas „Telefons pirmklasniekam apmaiņā pret grāmatu”, sižetā ir bruņieku zirgs, kuru pa vecpilsētu ved mazs puisītis. Vecrīgā filmējās mūsu Santa.

 

-„Aklās kāzas”

Pie mums tika filmēts 2007. gada 12. februāra raidījums „Aklās kāzas”.

 

-Maksimas Rudens dienas

2008. gada rudenī lielveikalu tīkls Maksima saviem apmeklētājiem piedāvāja iepazīties ar mājdzīvniekiem. Purvciemā un uz Jūrmalas šosejas „strādāja” Santa.

 

-Lielās talkas

Lai būtu patīkami jāt pa tīru mežu un skats neaizķertos aiz atkritumu kaudzēm, mēs ļoti rūpējamies par tīrību apkārtnē. Mazos atkritumus savācam ikdienā, nokāpjot no zirga un paņemot līdzi uz savu privāto miskasti, lielos iztīram Vislatvijas talkas dienās ar riktīgiem papildspēkiem, kad staļļa jātniekiem pievienojas mājinieki un draugi.