Iepazīsimies!

 


Labdien!

Ja reiz esat ielūkojušies pie mums, tad mums ir jāiepazīstas, lai satiktos PA ĪSTAM.

„Zirgzandales” ir mans stallis un tajā dzīvo 13 mani zirgi. Un šis ir stāsts par to, kā cilvēku sapņi piepildās.

Vairāk kā 20 gadus nostrādāju žurnālistikā, lielāko daļu no šī laika biju galvenā redaktore stila žurnālā DEKO, kas raksta par arhitektūru, dizainu un interjeru. Arī pati  ne tikai rakstīju  par dizainu, bet veidoju daudzus  interjerus. Tomēr, lai cik tuva man dizaina joma, ir vēl kāda manas dzīves daļa, kas, izrādās, svarīgāka par visu- ZIRGI. Dabisks dzīvesveids. Lauki. Un tā 2009. gadā augstāko sabiedrību, prezentācijas un smalkos tērpus nomainīju pret darbošanos savā stallī- ar zirgiem, ar cilvēkiem, melniem nagiem un bieži arī melnu muti, un ...-  jūtos daudz harmoniskāk.

Es biju Rīgas bērns, kurš, vasaras vadot laukos, triju gadu vecumā iemīlējos zirgos. Kad pusaudze vēlējos iestāties Kleistos sportskolā, kas bija vienīgā rīdzinieku iespēja tikt pie zirgiem, vecāki neļāva. Mamma teica, ka tas ir traumatisks sporta veids un viņa sev nepiedos, ja ar mani kas notiks, tēvs lika iet uz teātra un valodas pulciņiem, un mazais knariņš raudādams padevās vecāku spiedienam. Vēl tiku baidīta – ja gribi saistīties ar zirgiem, būs jābrauc dzīvot uz laukiem un jāprecas ar traktoristu! Nu baisa perspektīva meitenei- teicamniecei! Tikai tad, kad sāku patstāvīgu dzīvi, devos pie zirgiem. Un visai drīz sapratu, ka sports mani neinteresē, ka man svarīgāka tieši nesteidzīga komunikācija ar zirgu un atrašanās dabā. Un tad es atklāju Mārupi- fantastisku vietu, kas ir tik tuvu Rīgai, bet kur, izkāpjot no pilsētas autobusa, smaržo pēc īstiem laukiem, ...un kur dzīvo zirgi.

Tagad es pati dzīvoju Mārupē un aicinu visus tos, kuri vēlas atrast ceļu pie zirgiem, pie sevis. Esmu laimīga palīdzēt atpūsties tiem, kas pēc smagas darbdienas noguruši. Mēģinu mainīt akcentus saskumušajiem. Palīdzu priecāties priecīgajiem.

 Esmu lepna jums teikt, ka mans stallis piedāvā divas iespējas, kuras nav nevienā citā stallī Latvijā:

-līderisma menedžmentu zirgos

-izjādes veinlaicīgi 13 cilvēkiem.

Zirgi ir lieliski psihoterapeiti, un tie, kas ar šiem dzīvniekiem komunicē, zina- zirgi ļauj dvēselei veldzēties. Atbrauciet ciemos,uzkāpiet zirgā un jūs sajutīsiet, kas ir reitterapija dvēselei!

 

 

Sandra Zaiceva,

pārcēlāja citā realitātē, starpnieks starp cilvēkiem un zirgiem

Mājaslapas fotogrāfiju autori: Juris Ross, Elīza Bērziņa, Edgars Dreimanis, Barbara Freiberga, Taņa Lāce, Ilze Indriksone, Edijs Čīma, Kristīne Kurtiša, Artūrs Kondrāts, Julians Katkovskis, Andrejs Paulis. Paldies viņiem par skaisto pasaules redzējumu caur zirgiem!